Бренд: DIESEL Watches

Код на Производот: DZ7361 MACHINUS

Достапност:Има на залиха

23,890.00 ден 23,890.00
Diesel е бренд кој не ги следи туку ги создава модните трендови. Со својот храбар и впечатлив изглед, овие часовници му даваат ново значење на урбаниот бунтовен стил.