Dexe Шампон против седа коса

390.00 ден 390.00

Мислите дека седата коса е проблем? Сакате да изгледате помлади? Dexe Black Hair Shampoo против седа коса е решението за вас !!

Реномираниот британски производител на медицинска козметика Dexe мисли на вас ! Создаде шампон со уникатна формула и полна со природни состојки кој за само 10 минути ќе ви ја врати бојата на косата каква што била некогаш. Изгледајте младо и самоуверено заборавајќи на седата коса. Шампонот можат да го користат и мажи и жени.

Во едно пакување има 10 шампони по 25 мл