Детско возило на акумулатор - Motoway

Код на Производот: Детско возило на акумулатор - Motoway-01

Достапност:Нема на залиха

5,590 ден 2,490 ден 2,490

Супер модерно детско возило на акумулатор - Motoway


Motoway е неверојатно лесно за возење,се вклучува со едноставно претискање на копче на воланот.
Motoway е изработена од високо квалитетни материјали,нуди апсолутна безбедност за вашето дете и неверојатна забава. Работи на акумулатор.

Производот е за деца од 2 до 6 години.


Максимална тежина 30 кг.

Висина на воланот:80 см

Димензии за платформата за стоење: 75х58х37