-43%

Детски мотор на акумулатор (Бел)

Код на Производот: CDX1200-white

Достапност:Има на залиха

6,990 ден 3,990 ден 3,990

Мотор на акумулатор, за долго уживање на вашето дете.

Опрема на моторот:

✅ Кормило со музички ефекти и светлечки фарови

✅ Лесно управување за дете

✅ Свирка и звучни ефекти

✅ МП3 Плеер

✅ Три тркала за зголемена стабилност

Карактеристики:

✅ За деца со возраст од 2 до 8 години

✅ Моќност на батерија: 6V

✅ Брзина: до 5км/ч;

Димензии:

105 х 48 х 76 см