Бренд: vendor-unknown

Код на Производот: Детски мотор - Чопер ZP-5108

Достапност:Има на залиха

5,990.00 ден 6,990.00 ден 5,990.00

Електричниот чопер ZP-5108 е дизајниран за луксуз, за вашето дете да вози со стил

Опис на електричниот чопер ZP 5108:

- Димензии: 108 х 53 х 72 см

- Батерија: 6V7AH

- Мотор: 25W

- Тежина: 10,5 кг

- Максимален товар: 40 кг

- Брзина: 3.5 Km / h

- Возраст: 2-8 години

- Боја: црвена

Карактеристики на електричниот чопер ZP-5108:

- ZP-5108 електричен мотор е дизајниран луксузен, супер кул, како вистински чопер

- Педало за гас на нога и кормило за лесно управување

- Чоперот е дизајниран со три тркала, удобно седиште

- Изработен е од високо квалитетна цврста пластика која е речиси невозможно да се скрши при удар

- Има два ретровизора