Детски базен INTEX Печурка

Код на Производот: intex - 57114

Достапност:Има на залиха

1,090 ден 1,090

Детски базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава на ваште најмили

Дијаметар: 102 см
Висина: 89 см

ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !