-22%

Детски базен INTEX 56483 262x175x46

Код на Производот: 56483

Достапност:Нема на залиха

2,290 ден 1,790 ден 1,790

Детски базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава на ваште најмили

Должина: 262 см
Ширина: 175 см
Висина: 46 см
ГРАТИС ПУМПА

ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !