Детски базен INTEX 58472 244x46

Код на Производот: intex - 58472

Достапност:Има на залиха

1,990 ден 1,990

Детски базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава на ваште најмили

Дијаметар: 244 см
Висина: 46 см

ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !