Детски базен INTEX 58431 188x46

Код на Производот: intex - 58431

Достапност:Има на залиха

1,390 ден 1,390

Детски базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава на ваште најмили

Дијаметар: 188 см
Висина: 46 см

ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !