Детски автомобил на акумулатор - Ferrari blue

Код на Производот: hl1078blue

Достапност:Има на залиха

6,990 ден 6,990
Неверојатно уникатен и забавен детски автомобил на акумулатор Ferrari blue

2 мотори x 35W
2 брзини + рикверц
Опција за меко тргнување и забрзување
Предни и задни ЛЕД светла
Оригинална шал табла
Реалистичен звук на мотор  
Свирче и музика преку копчињата на воланот
USB, MINI SD and MP3 влез
Подесување на јачината на музиката
Дигитален дисплеј
2 реалистични врати
Ергономско седиште
Гуми од EVA пена
Безбедносен појас
Брзина од 3 до 6 km/h
Се управува преку педалото и воланот или преку далечински управувач
2.4 GHz далечински управувач за регулирање на правец и брзина
Носивост до 40 кг
Димензии: 98cm х 53cm х 32см