-26%

Детска кујна со шпорет и мијалник

Код на Производот: Детска кујна со шпорет и мијалник

Достапност:Нема на залиха

1,990 ден 1,490 ден 1,490
Кујна наменета за за најмладите готвачи да ги развиваат своите кулинарски способности уште од најмала возраст. Се работи за мала кујна,којашто не зафаќа многу простор,а на вашето најмило ќе му овозможи доооолго и безгрижно да се забавува приготвувајќи ги највкусните јадења и специјалитети

Во овој комплет спаѓаат 18 елементи кои играта ќе ја направат уште позабавна. Исто така во сетот има и мијалник. Изработен е од пластика и нема потреба од електрична енергија или батерии.