Бренд: nikmit.mk

Код на Производот: YG1801-5

Достапност:Има на залиха

450.00 ден 690.00 ден 450.00

Ви го представуваме малото девојче Софиа која преку ноќ станува принцеза со венчавката на нејзината мајка за кралот. Софиа е принцеза која има авантуристички дух.

 Sofia the First е играчка со звучни ефекти. Со допирање на школката на нејзиното ланче таа почнува да пее. Во комплетот е вклучен и микрофон,кој исто така кога ќе се вклучи започнува да се слуша музика. Прекрасен избор за Вашата мала принцеза.

 Изработена е од нетоксичен материјал.

 Димензии на Софиа: 28 см