Бренд: vendor-unknown

Код на Производот: Детска играчка - Sofia The First

Достапност:Има на залиха

590.00 ден 890.00 ден 590.00

Ви го представуваме малото девојче Софиа која преку ноќ станува принцеза со венчавката на нејзината мајка за кралот. Софиа е принцеза која има авантуристички дух.

 Sofia the First е играчка со звучни и светлосни ефекти, до допирање на дијамантот на нејзиното ланче таа почнува да свети и пее. Во комплетот е вклучен и чешел. Прекрасен избор за Вашата мала принцеза.

 Изработена е од нетоксичен материјал.

 Димензии на Софиа: 37 цм