Детска играчка Paw Patrol Mission Cruiser

Код на Производот: pawpatrolcrusier

Достапност:Има на залиха

1,490 ден 1,290 ден 1,290

 

Мисија Paw Cruiser: Ставете ги омилените кученца и возила во камиончето и пуштете ги за спасувачка мисија! Може да собере до 3 спасувачки тркачки возила.


Подготвени за спасување: Туркајте ја страничната врата и пуштете ги кученцата во нивните возила! 


Учењето направено забавно: PAW Patrol е забавен начин да ги научите Вашите најмили на храброст и херојство, со возбудливи приказни кои никогаш не стануваат премногу застрашувачки. Фигурите и играчките на PAW Patrol го ставаат вашето дете задолжено за часови интерактивна и забавна авантура.

Со играчката доаѓаат две кученца.