-33%

Детска играчка - Paw Patrol Gas Station

Код на Производот: Детска играчка - Paw Patrol Gas Station

Достапност:Нема на залиха

1,490 ден 999 ден 999

Овозможете му на вашето дете да влезе во светот на своите омилени цртани јунаци, ликовите од цртаниот филм Paw Patrol. Овој сет е со тема Бензинска Станица, иста како и во цртаниот филм. Забавата започнува уште со самото склопување на бензинската станица, а врвот се достигнува кога конечно ќе ја пушти во функција. Доаѓа во пакет со многу забавни додатоци.

Димензии на пакувањето: 55х32х9