Бренд: vendor-unknown

Код на Производот: Детска играчка - Masha and the Bear

Достапност:Има на залиха

590.00 ден 750.00 ден 590.00

Сетот Мasha and the Bear е направен од безбеден и нетоксичен материјал. Куклата Маша има подвижни раце, нозе и глава. Во сетот е вклучена, гумена Медо играчка и ташна за Маша. Со претискање на копче Маша почнува да пее.

 Со овој сет Мasha and the Bear Вашето дете ќе биде пресреќно!

 Димензии на Маша: 35 см.

 Димензии на Медо : 11 см.