Бренд: vendor-unknown

Код на Производот: Детска играчка - Летечки Spiderman

Достапност:Има на залиха

1,290.00 ден 1,290.00

Ви го претставуваме супер забавниот Летечки Спајдермен!

Играчката-дрон Спајдермен нуди незаборавни часови во игра и забава на вашето дете,летајќи го наоколу и притоа уживајќи во специјалните светлечки ефекти. Се управува со далечинско кое работи на батерии, а самата играчка се полни со УСБ-кабел.

Димензии на пакувањето: 33х25х9 см