Бренд: vendor-unknown

Код на Производот: Детска играчка - Летечки Captain America

Достапност:Има на залиха

990.00 ден 1,290.00 ден 990.00

Ви го претставуваме супер забавниот Летечки Капетан Америка!!!

 

Играчката-дрон Капетан Америка нуди незаборавни часови во игра и забава на вашето дете,летејќи го наоколу и притоа уживајќи во специјалните светлечки ефекти. Се управува со далечинско кое работи на батерии., а самата играчка се полни со УСБ-кабел.

 

Димензии на пакувањето: 33х25х9 см