-51%

Детска играчка - Летечка Elsa од Frozen

Код на Производот: Детска играчка - Летечка Elsa од Frozen

Достапност:Нема на залиха

Директно од бајките, ви ја претставуваме миленичката на вашето најмило - Elsa од цртаниот филм Frozen. Elsa има способност да лета наоколу а вашето дете има шанса да ужива и да се радува. Оваа играчка има сензор за допир,односно кога ќе полета и почне да паѓа надолу доволно е само да ја поставите раката под леталото и таа повторно ќе се издигне на горе. Исто така има светечки и музички ефекти за дополнително задоволство и забава.

Димензија: 21х12 см
Погледнете го видеото за да видите како функционира оваа играчка