-47%

Degrade Easy Care - Дупла постелнина

Код на Производот: degradedouble

Достапност:Има на залиха

1,490 ден 799 ден 799

За: Брачен кревет

Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

Дизајн: Риги (ленти), Дамаск

Постелнината содржи: Бела, Кафена, Розева

Одржување: Во машина до 40°C

Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

Долен чаршав: 1 парче 220см*240см


Забава и нежност - зборови кои може да ја опишат постелнината Degrade! Комбинацијата на розова, кафена и бела боја предизвикува љубов на прв поглед. Сетот Degrade е дизајниран за да се вклопи во секој стил. Благодарение на текстурата од 65% памук и 35% полиестер, оваа постелнина ќе Ви го овозможи врвниот квалитет и удобност што го посакувате во текот на целата година. Не ја пропуштајте шансата да ја украсите Вашата спална соба со прекрасната постелнина Degrade!