Curren 8285 A - Машки рачен часовник

Код на Производот: 7701

Достапност:Има на залиха

1,099 ден 599 ден 599

Машки рачен часовник со модерен изглед, eлеганција и функционалност кој нуди многу комфорт и естетика.