-46%

Curren 8146 B - Машки рачен часовник

Код на Производот: 2422

Достапност:Има на залиха

1,099 ден 599 ден 599

Машки рачен часовник со модерен изглед, eлеганција и функционалност кој нуди многу комфорт и естетика.