Бренд: vendor-unknown

Код на Производот: Core slice peel

Достапност:Има на залиха

890.00 ден 890.00

Core Slice Peel - задолжителна алатка во вашата кујна!

Дали готвењето може да биде забавно? Секако дека може, со помош на Core Slice Peel. Со Core Slice Peel подготовката на компир, јаболка или портокал ќе ви биде супер забавно. Направете компир во вид на спирала и јадењето помфрит и овошје ќе биде забава!

Изработен е од леано железо и е многу издржлив додаток за во кујната, наспроти лесните алуминиумски или челични алатки за сечење. Одлично се лепи на мазни површини кога го користите. Core Slice Peel е додаток кој мора да го има секоја домаќинка во својата кујна.