Алатка за лупење и сецкање овошје и зеленчук Core Peel Slicer

Код на Производот: XP2420

Достапност:Нема на залиха

Алатка за лупење и сецкање овошје и зеленчук Core Peel Slicer.

Направете ја храната во форма на спирала која ќе биде интересна за Вашите деца!!!
Дали готвењето може да биде забавно? Секако дека може, со помош на Core Slice Peel . Со Core Slice Peel  подготовката на компир, јаболка или портокал ќе ви биде супер забавно. Направете компир во вид на спирала и јадењето помфрит и овошје ќе биде забава!

 

Изработен е од леано железо и е многу издржлив додаток за во кујната, наспроти лесните алуминиумски или челични алатки за сечење. Одлично се лепи на мазни површини кога го користите. Core Slice Peel е додаток кој мора да го има секоја домаќинка во својата кујна.