JBL Bluetooth Headset Blue

Код на Производот: 950blue1

Достапност:Нема на залиха

1,590 ден 799 ден 799

JBL Bluetooth слушалки со силен и чист звук.

Карактеристики:

-Bluetooth V3.0+EDR
-Слот за SD Card
-FM Radio
-Микрофон
-AUX слот
-105 dB
-Bass
-30W
-Трајност на батерија 10 часа
-Достапни во повеќе бои