Ikea Tjusig - Закачалка со полица (Бела)

Код на Производот: 401.526.33

Достапност:Има на залиха

2,180 ден 2,180
Код на производ:401.526.33

Карактеристики на производот 
 > Материјал:  медијапан / челик 
 > Боја:  Бела

  • Димензии на производот:
  > Ширина: 79 cm
  •  > Длабочина:  32 cm
  •  > Висина: 25 cm 
 
Број пакети: 1
  • Димензии на пакувањето: 
  •  > Должина: 79 cm
  •  > Ширина: 16 cm
  •  > Висина: 4 cm
  • Бруто тежина на пакувањето: 2.86 kg

 

НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.