Cloe - Кафени зимски чизми

Код на Производот: cloebrown-1

Достапност:Има на залиха

999 ден 399 ден 399

Достапни Опции

***Овој модел чизми е за еден број помал од стандардните величини. Ве молиме погледнете ја табелата со детален опис на величините и споредете ги димензиите со Вашите чизми.***

Модерни женски чизми погодни за студените есенски и зимски денови. Едноставни, стилски и погодни за секоја пригода.