Бренд: vendor-unknown

Код на Производот: PaneDR

Достапност:Има на залиха

350.00 ден 590.00 ден 350.00

Чистачот DR е супер додаток во Вашиот дом, кој ќе Ви помогне брзо и лесно да се справите со нечистотијата на Вашите стаклени површини. Повеќе не Ви се потребни штетни хемиски средства, потребно е само да се нанесе вода на микрофибер подлогата и да ги исчистите валканите стаклени површини. Многу е практичен и лесен за употреба. Во пакет со чистачот доаѓа и микрофибер крпа, која лесно се става и вади од чистачот и се пере во машина за перење алишта. Исто така има вградено гумен дел на чистачот за полесно отстранување на вода.

 

Чистачот DR е погоден за чистење на огледала, туш кабини, стаклени врати, плочки, шофершајбни.

 


Со DR
чистачот, Вашите стаклени површини ќе блескаат.