Christina Aguilera WOMAN Парфeмирана вода за жени

1,490.00 ден - 1,860.00 ден
1,490.00 ден 1,490.00

Достапни Опции

Основни мирисни ноти: бергамот, розов бибер, личи и круша Споредни мирисни ноти: магнолија, роза, виолетови лисја, мед, златен килибар, тонка и сандалово дрво. Лансиран во 2014 год.