Бренд: Christina Aguilera

Код на Производот: Christina Aguilera UNFORGETTABLE парфем за жени-01

Достапност:Има на залиха

1,240.00 ден - 1,860.00 ден
1,240.00 ден 1,240.00
Основни мирисни ноти: калинка и слива Споредни мирисни ноти: јасмин, турска роза, тонка, ванила и кашмир Лансиран во 2013 год.