Бренд: Christina Aguilera

Код на Производот: Christina Aguilera TOUCH OF SEDUCTION парфем за жени-01

Достапност:Има на залиха

1,670.00 ден - 2,160.00 ден
1,670.00 ден 1,670.00
Основни мирисни ноти: малина, личи и бела фрезија Споредни мирисни ноти: засладена роза, ирис, сандалово дрво, мошус и ванила Лансиран во 2015 год.