Бренд: Christina Aguilera

Код на Производот: Christina Aguilera EdP парфем за жени-01

Достапност:Има на залиха

1,240.00 ден - 1,860.00 ден
1,240.00 ден 1,240.00
Основни мирисни ноти: боровинка, мандарина и праска Споредни мирисни ноти: јасмин, момина солза, божур, слива, мошус, килибар, сандалово дрво и ванила. Лансиран во 2007 год.