Бренд: Christina Aguilera

Код на Производот: Christina Aguilera BY NIGHT парфем за жени-01

Достапност:Има на залиха

1,240.00 ден - 1,860.00 ден
1,240.00 ден 1,240.00
Основни мирисни ноти: мандарина, бадеми, фрезија и црвена јаболка Споредни мирисни ноти: ванила и килибар Лансиран во 2009 год.