Четка за чистење чаши

Код на Производот: Glass Brush

Достапност:Нема на залиха

Оваа четка за чистење што се врти се одликува со двострани влакна кои чистат и однадвор и одвнатре од чашата.

Дизајнирана е да се поставува со вакуум, значи дека оваа четка може да се инсталира на кое било место од мијалникот, за лесно поставување и без да одзема премногу време и простор.

Направена е од ПП и ПВЦ материјали, безбедна, долготрајна и издржлива.
Оваа четка за чистење е погодна за повеќето видови чаши или стакло, што ја прави вашата работа за миење многу полесна.

Оваа ротирачка четка за чаши може да се отстрани и исчисти за да ја складирате, не зафаќа простор.