Бренд: Cerruti 1881

Код на Производот: CRR002H256A VERBANIA

Достапност:Има на залиха

9,890.00 ден 9,890.00
Cerruti е синоним за висока мода и врвна изработка на светско ниво. Како еден од најпрестижните брендови во модната индустрија, Cerruti 1881 постојано изненадува со својата префинетост и дизајн.