Бренд: Cerruti 1881

Код на Производот: CRP006H242A ARONA

Достапност:Има на залиха

15,390.00 ден 15,390.00
Cerruti е синоним за висока мода и врвна изработка на светско ниво. Како еден од најпрестижните брендови во модната индустрија, Cerruti 1881 постојано изненадува со својата префинетост и дизајн.