Бренд: Cerruti 1881

Код на Производот: CRM106STG01MGT NISIDA

Достапност:Има на залиха

17,890.00 ден 17,890.00
Cerruti е синоним за висока мода и врвна изработка на светско ниво. Како еден од најпрестижните брендови во модната индустрија, Cerruti 1881 постојано изненадува со својата префинетост и дизајн.