Бренд: Cerruti 1881

Код на Производот: CRM106SN01MS NISIDA

Достапност:Има на залиха

14,190.00 ден 14,190.00
Cerruti е синоним за висока мода и врвна изработка на светско ниво. Како еден од најпрестижните брендови во модната индустрија, Cerruti 1881 постојано изненадува со својата префинетост и дизајн.