Бренд: Cerruti 1881

Код на Производот: CRM054SG28MG CAMERINO

Достапност:Има на залиха

24,790.00 ден 24,790.00
Cerruti е синоним за висока мода и врвна изработка на светско ниво. Како еден од најпрестижните брендови во модната индустрија, Cerruti 1881 постојано изненадува со својата префинетост и дизајн.