Бренд: Cerruti 1881

Код на Производот: CRB042STB02BK LUCCA

Достапност:Има на залиха

12,990.00 ден 12,990.00
Cerruti е синоним за висока мода и врвна изработка на светско ниво. Како еден од најпрестижните брендови во модната индустрија, Cerruti 1881 постојано изненадува со својата префинетост и дизајн.