Бренд: Cerruti 1881

Код на Производот: CRB042SN02MS LUCCA

Достапност:Има на залиха

15,490.00 ден 15,490.00
Cerruti е синоним за висока мода и врвна изработка на светско ниво. Како еден од најпрестижните брендови во модната индустрија, Cerruti 1881 постојано изненадува со својата префинетост и дизајн.