Бренд: Cerruti 1881

Код на Производот: CRB040E221C FIRENZE III

Достапност:Има на залиха

13,590.00 ден 13,590.00
Cerruti е синоним за висока мода и врвна изработка на светско ниво. Како еден од најпрестижните брендови во модната индустрија, Cerruti 1881 постојано изненадува со својата префинетост и дизајн.