Бренд: Cerruti 1881

Код на Производот: CRA162SR04BR AMASENO

Достапност:Има на залиха

27,490.00 ден 27,490.00
Cerruti е синоним за висока мода и врвна изработка на светско ниво. Како еден од најпрестижните брендови во модната индустрија, Cerruti 1881 постојано изненадува со својата префинетост и дизајн.