Бренд: Cerruti 1881

Код на Производот: CRA149SR61GY VELIERO MASTER

Достапност:Има на залиха

16,990.00 ден 16,990.00
Cerruti е синоним за висока мода и врвна изработка на светско ниво. Како еден од најпрестижните брендови во модната индустрија, Cerruti 1881 постојано изненадува со својата префинетост и дизајн.