Бренд: Cerruti 1881

Код на Производот: CRA149SN03MRT VELIERO MASTER

Достапност:Има на залиха

20,990.00 ден 20,990.00
Cerruti е синоним за висока мода и врвна изработка на светско ниво. Како еден од најпрестижните брендови во модната индустрија, Cerruti 1881 постојано изненадува со својата префинетост и дизајн.