Бренд: nikmit.mk

Код на Производот: CASIO MTP-E133L-5E

Достапност:Има на залиха

1,990.00 ден 4,990.00 ден 1,990.00

Карактеристики

 • Водоотопорен
 • Дво-бојна кожна каишка
 • Минерално стакло 

  Технички спецификации

  Водоотпорност
  3 ATM
  Бренд
  CASIO
  Пол
  Машки
  Механизам
  Кварцен
  Нараквица
  Кожа
  Куќиште
  Нерѓосувачки челик
  Приказ
  Аналоген
  Вид на стакло
  Минерално
  Пречник
  38мм
  Гаранција
  2 години