-33%

Carina - Сатенска дупла постелнина

Код на Производот: carinadouble

Достапност:Има на залиха

1,490 ден 999 ден 999

За: Брачен кревет

Материјал: Сатен

Дизајн: Цветни

Постелнината содржи: Сребрена/Сива, Кафена

Навлака за перница: 4 парчиња (2 пар. 50см*70см; и 2 пар. 70см*70см)

Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

Долен чаршав: 1 парче 250см*250см


Сетот постелнини Karina овозможува класичност и елегантност со комбинацијата на сива, бела и кафена боја има изглед на практичност и можност за вклопување во секој ентериер. Благодарение на текстурата од 100% сатен, Вие ќе можете да ја почувствувате совршената нежност во сопствениот кревет. Дозволете си да бидете погалени од единствена мекост и да потонете длабоко заедно со сетот Karina!