Бренд: Bvlgari

Код на Производот: Bvlgari OMNIA INDIAN GARNET Тоалетна вода за жени-01

Достапност:Има на залиха

2,650.00 ден - 4,300.00 ден
2,650.00 ден 2,650.00
Основни мирисни ноти: мандарина и портокал Споредни мирисни ноти: цвет Османтус, ориенталска база на килибар Лансиран во 2014 год.