Бренд: Bvlgari

Код на Производот: Bvlgari OMNIA CRYSTALLINE Тоалетна вода за жени-01

Достапност:Има на залиха

2,650.00 ден - 4,300.00 ден
2,650.00 ден 2,650.00
Основни мирисни ноти: бамбус, егзотични азиски обошја Наши Споредни мирисни ноти: лотос, дрвесни ноти Лансиран во 2005 год.