Бренд: Bvlgari

Код на Производот: Bvlgari OMNIA CRYSTALLINE парфем за жени-01

Достапност:Има на залиха

2,650.00 ден - 5,060.00 ден
2,650.00 ден 2,650.00
Основни мирисни ноти: лотос, мандарина Споредни мирисни ноти: ирис, ванилов хелиотроп, сандалово дрво, бензоин од Сиам, мошус Лансиран во 2013 год.